Botoks w likwidacji zmarszczek oraz zwalczaniu nadpotliwości.

24 stycznia 2013 Wszystko o botoksie  3 comments

usuwanie zmarszczek - botoks

Toksyna botulinowa znana powszechnie, jako botoks wykorzystywana jest od lat w kosmetologii w celu likwidacji zmarszczek oraz dla leczenia nadmiernej potliwości.  Zabieg zastosowania botoksu przeprowadzany jest przez lekarza posiadającego odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu pacjenci mają zagwarantowane całkowite bezpieczeństwo. Preparat podawany jest podskórnie w postaci zastrzyków. Ilość dawek miejsce ich podania oraz wielkość dawek jest zależna od założonego celu kuracji. Stosując tego rodzaju zabiegi można osiągnąć znaczącą poprawę w wyglądzie twarzy i okolicznych partii ciała.  Obecnie zabiegi z wykorzystaniem botoksu pozwalają na usuwanie nawet głębokich zmarszczek, jakie powstają na powierzchni czoła.

Procedura zastosowania nie wymaga szczególnych, wcześniejszych przygotowań oraz długiego pobytu w szpitalu. Zasadniczo zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent pozostaje cały czas świadomy, lecz nie odczuwa bólu, jaki może spowodować zabieg. Obecnie czas trwania zabiegu wynosi od piętnastu do dwudziestu minut.  Pacjent może udać się do domu bezpośrednio po wykonaniu zabiegu. Pełen efekt działania można zaobserwować po około tygodniu. Natomiast czas, w jakim utrzymują się pozytywne efekty zabiegu wynosi od czterech do sześciu miesięcy. Czas, w jakim utrzymują się pozytywne efekty zabiegu jest zależny od indywidualnych cech każdego pacjenta. Jednak każdy kolejny zabieg wydłuża czas utrzymywania się widocznych efektów.

Popularność zabiegów, w których wykorzystuje się botoks spowodowana jest kilkoma czynnikami. Jako najważniejsze należy wymienić niezwykle wysoką skuteczność tego rodzaju zabiegu oraz całkowite bezpieczeństwo stosowania. W przeciwieństwie do zabiegów chirurgii plastycznej efekty uzyskane poprzez zastrzyki są odwracalne.

Natomiast problem nadmiernej potliwości likwiduje się poprzez zastrzyki, które aplikuje się w miejsce występowania problemu. Najczęściej są to pachy i ich okolice.  Dzięki właściwością, jakie posiada toksyna botulinowa następuje szybkie i widoczne zmniejszenie potliwości. Efekt zmniejszenia potliwości utrzymuje się do sześciu miesięcy nie powodując jednocześnie negatywnych zmian. Jeśli problem z nadmierną potliwością dotyczy innych części ciała możliwe jest wykonanie milf porn iniekcji w inne miejsce. Zastrzyki mogą być powtarzane w zależności od potrzeb, a całość procedury jest całkowicie bezpieczna dla osoby poddawanej takiej kuracji.

O tym do czego i w jaki sposób wykorzystuje się botoks poczytasz także na stronie specjalistów od lat przeprowadzających takie zabiegi – http://www.lookmedica.pl/pl/botox – polecamy !

 

3 comments to Botoks w likwidacji zmarszczek oraz zwalczaniu nadpotliwości.

Leave a reply